O firmie

 

 

Hurtownia artykułów kuchennych i środków czyszczących – LUMARKO

 

Branża artykułów gospodarstwa domowego na przestrzeni ostatnich kilkudziesięciu lat przeszła niezwykłą metamorfozę. Producenci prześcigają się, wymyślając coraz nowsze rozwiązania mające usprawnić działanie desek do prasowania, mopów do mycia podłóg czy plastikowych pojemników na żywność. Ponad dwadzieścia lat doświadczenia pozwala nam wybrać spośród tych propozycji jedynie wysokiej klasy produkty. Dzięki temu masz pewność, że kupując w LUMARKO, decydujesz się na to, co najlepsze.

 

Od mopów obrotowych do suszarek podwieszanych – sprawdź naszą ofertę

 

Chcąc wyjść naprzeciw oczekiwaniom Klientów, przygotowaliśmy niezwykle bogaty asortyment. Znajdziesz w nim między innymi kosze na bieliznę, mopy bawełniane, podajniki do folii, pokrowce na deski do prasowania, suszarki pionowe, a także profesjonalną chemię czyszczącą oraz wagi kuchenne. W ofercie naszego sklepu umieściliśmy produkty takich marek jak np. Vileda, Leifheit, Arix czy Soehnle, jak też profesjonalne mopy własnej produkcji. Dostępne wyroby cechuje najwyższa jakość wykonania i atrakcyjne ceny.

 

Zastanawiasz się, który kosz do segregacji ubrań wybrać? Zadzwoń, a doradzimy!

 

Jeśli nie wiesz jaki pokrowiec na pralkę czy mop obrotowy wybrać bądź masz pytania odnośnie do oferowanych produktów – skontaktuj się z nami. Chętnie przybliżymy Ci wyroby, którymi jesteś zainteresowany i pomożemy podjąć właściwą decyzję. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z pełnym asortyment. Jesteśmy przekonani, że znajdziesz w nim produkty spełniające Twoje oczekiwania.


ZAPRASZAMY

Dane do faktur: 

Lumarko Piotr Pałasz  

ul.Kochanowskiego 1/1  
84-200 Wejherowo 
NIP 588-116-23-07
Dane do korespondencji i dostaw: 

Lumarko

ul.Gdańska 13e (Biura i magazyny) 
84-200 Wejherowo 
tel. 608 691 988